Smluvní podmínky

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Smluvní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

 

Platební podmínky:

Všechny ceny jsou konečné, uváděny včetně DPH. Cena je platná v době objednání. K ceně zboží je připočítána částka za dopravu na místo určené kupujícím. Prodávající je plátce DPH. 

 

Způsoby plateb a poštovné:

  • Platba v hotovosti při osobním převzetí zboží- na výdejním místě Malá Skála, po dohodě. Žádné vícenáklady za platbu a poštovné. 
  • Platba na dobírku - při zasílání balíkem na požadovanou adresu společností Česká pošta za 130,- Kč, nebo na výdejním místě Zásilkovny za 78,- Kč.

  • Platba předem převodem nebo on-line platbami podle zvoleného způsobu dopravy- osobní odběr na Malé Skále- zdarma, zaslání společností Česká pošta formou doporučeného balíku za 82,- Kč, nebo na výdejním místě Zásilkovny za 65,- Kč.

Platby převodem na následující účet u FIO banky: 2100948826/2010. 

Při této platbě je nutné uvést identifikaci platby (jméno kupujícího uvést do příkazu k úhradě)

Při objednávce přes 2000 Kč poštovné neúčtujemeDodací podmínky:

Dodávky předmětu plnění budou realizovány/podány v co nejkratším termínu, obvykle 2 - 5 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší.  Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (dodací list, faktura) a návod na používání výrobku v českém jazyce. Daňový doklad slouží zároveň i jako doklad při případné reklamaci.

 Zboží zasíláme po celé České republice (ale i mezinárodně po dohodě). Ceny dopravy jsou uváděny včetně DPH.

 

Dopravní podmínky:

Zaslané zboží Vám Česká pošta dodá v pracovní den v co nejkratší době po dni podání. Balík je doručen až do vašeho bytu/kanceláře v běžných doručovacích hodinách pošty. Pokud nejste zastiženi na adrese, zanechá přepravce písemné upozornění o uložení zásilky.

 

Záruka a servis:

Na zboží se vztahuje záruka 24 měsíců od datumu uvedeného na daňovém dokladu (faktura).

Kupující je před prvním použitím povinen prostudovat návod na obsluhu a následně se těmito informacemi důsledně řídit, v opačném případě se vystavuje nebezpečí, že svým nesprávným užíváním věc poškodí a nebude moci vzniklou vadu uplatnit v rámci svého práva plynoucího z odpovědnosti za vadu. Dojde-li k výměně věci nebo její součásti, počíná běžet nová záruka v délce 24 měsíců na vyměněné věci, součásti.

Při uplatnění reklamace je vždy nutné prokázat uzavření kupní smlouvy a to nejlépe předložením dokladu o nákupu (faktury) a podrobně popsat vadu výrobku.

 

Odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího:

V souladu s § 53 (7) občanského zákoníku má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodne-li se pro odstoupení v této lhůtě a dodrží níže uvedené podmínky bude mu vrácena kupní cena od prodejce ke kupujícímu. Toto právo neslouží jako způsob řešení reklamace zboží.

Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:

  • Nejpozději 14. den po převzetí zboží musí být prodávajícímu doručen projev vůle o odstoupení od smlouvy. Doporučujeme nám odeslat e-mail (nebo dopis) na necoimport@gmail.com : "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR, č. (číslo objednávky), a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu ….. (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu)." Datum a podpis. 

  • Zboží doručte zpět na:

    Vranové II. Díl, č.p. 147

     Malá Skála, 468 22

  • Zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na naši adresu, odešlete pokud možno v původním neporušeném obalu, zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, návodu, atd.) a s dokladem o koupi (popř.kopií). Neposílejte zboží na dobírku a doporučujeme Vám zboží pojistit. 

  • Peníze za zboží z internetového obchodu Vám budou vráceny složenkou nebo převodem na Váš účet a to zpravidla do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Nejpozději však do 30 dnů od doručení odstoupení od smlouvy. Při vrácení peněžní částky za zboží formou poštovní poukázky (složenky) bude účtováno 41,- Kč za náklady spojené s odesláním.
Kontakt:

NECO s.r.o.

Vranové II. Díl, č.p. 147

Malá Skála

468 22


Ing. Jana Nejedlová

 

+420 728 210 528

necoimport@gmail.com

 

 

 

 

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.